Spis zmian w serwisie w roku 2006


Następny rok

 1. 2007.

14 grudnia 2006

 1. Sławek Gromadzki: sześć nowych okładek do dawno nie aktualizowanej galerii, która rozrosła się tym samym do stu sześćdziesięciu trzech pozycji, oraz artykuł "Pan Samochodzik i niesamowity dwór".
 2. Piotr Markowski: artykuły - "Zamiast recenzji", "Pan Samochodzik i młodzież", "Coś dla młodzieży", "Akcja Brutus", felietony Nienackiego "O równości obywateli", "Lęgowisko głupstwa" i "Cztery litery", artykuł "A u nas straszy" oraz wywiad "Sztuka rządzenia nie zmieniła się od wieków".
 3. Sławek Formella: recenzja "Uroczyska" autorstwa TMP.

3 listopada 2006

 1. Piotr Markowski: artykuły "Kara za inność", "Cyryl i metody", "Ostatni kogut Skiroławek" i "Skiroławki i recenzenci".
 2. Maciek Masłowski: list-opinia o "Wielkim lesie" oraz polemika.
 3. Analiza zmian w kilku wydaniach "Templariuszy" oraz uzupełnienie zmian w "Uroczysku".

5 września 2006

 1. Wszystkich miłośników przygód, poszukiwaczy skarbów i fanów powieści Zbigniewa Nienackiego zapraszamy do wzięcia udziału w programie "Nienacki znany i nieznany".

22 czerwca 2006

 1. Sławek Formella: wywiad "Czy propagować »Święty relikwiarz«?", artykuł "Znowu wypada bronić" oraz wywiad "Powrót »Pana Samochodzika«".
 2. Piotr Markowski: wywiady "Czytają mnie wszyscy" i "Czy ma Pan sobowtóra?", artykuły "Chucie leśnych ludzi", "Psychoanalityk w Skiroławkach" i "Legenda Skiroławek" - recenzja Michał Misiornego, jedna z niewielu nie potępiających Nienackiego.
 3. Andrzej Kowalski: wypowiedź Zbigniewa Nienackiego "Pan Samochodzik zawitał do »Płomyka«".
 4. Jacek Drążkowski: Wywiad "Aż świerzbi pióro" i artykuł "W Skiroławkach straszy pozornie".

16 maja 2006

 1. Sławek Formella: recenzja "Realizatorzy na wagarach" autorstwa Z. Klaczyńskiego, oraz artykuł "Skarby. Według Roberta Charroux" prawdopodobnie autorstwa Nienackiego.
 2. Jacek Drążkowski: "Jestem twórcą »odrzuconym«..." - Zbigniew Nienacki o sobie, artykuły "Milioner... Zbigniew Nienacki" i "Bywam szczęśliwy" oraz wywiad "Człowiek jest istotą grzeszną...".

3 kwietnia 2006

 1. Analiza zmian pomiędzy różnymi wydaniami "Skarbu Atanaryka".
 2. Sławek Formella: Wywiad Ireneusza Iwańskiego "Mimo ataków trzymam się dobrze..." oraz artykuł "Nasze sylwetki".
 3. Tompay: Artykuł "Jestem samochodzikoholikem".

13 lutego 2006

 1. Sławek Formella: Cykl artykułów "Warszyc!", zamieszczonych w "Głosie Robotniczym" w roku 1957, pod nazwiskiem Ewy Połanieckiej i "Dzieje KWP, a »Worek Judaszów«".

19 stycznia 2006

 1. Sławek Formella: Artykuł Wojciecha Dudkiewicza i Aleksandry Paulskiej "Pan Samochodzik i dżentelmeni z UB" oraz brakująca część wywiadu "Zanim dostanę Nobla".
 2. "Rady z Jerzwałdu" - list autorstwa Nienackiego.
 3. Ciekawostki związane z powieściami Nienackiego.

Poprzedni rok

 1. 2005.

2006 © http://www.nienacki.art.pl

Masz uwagi? Napisz
Hosting: www.castlesofpoland.com
Autor: Piotrek Szymczak.
2006.01.01 - 2006.12.31